Klęska w Bestwince

W minioną niedzielę seniorzy Soły Kobiernice podejmowali w meczu wyjazdowym drużynę KS Bestwinka. Solacy bardzo źle weszli w mecz i już po 24 minutach przegrywali 3:0, na tym strzelanie się nie zakończyło i w przebiegu całego meczu gospodarze dołożyli kolejne 3 bramki na co goście odpowiedzieli tylko dwoma trafieniami. Wynik spotkania to 6:2 dla Bestwinki. Mecz ten był ostatnim pod wodzą trenera Włodzimierza Kowalczyka, który już wcześniej złożył rezygnacje z powodu wyjazdu za granicę.

KS Bestwinka - SOŁA KOBIERNICE  6:2 (3:1)

6:2 Olek Paweł 91'

Bestwinka: Kudrys Mateusz - Wierzgoń Zbigniew (82' Tomala Szymon), Nycz Rafał, Bieroński Tomasz, Michalski Artur (60' Kasprzyk Michał), Dawidek Rafał, Kosmaty Maciej, Prymula Bartosz, Mucha Paweł, Skęczek Maciej (65' Olek Paweł), Stasica Przemysław (72' Pasionek Adrian)

SOŁA: Olearczyk Bogusław - Pałosz Tomasz (75' Osierda Michał), Bułka Jakub, Laszczak Radosław, Rusek Michał (75' Maksalon Michał), Bałys Dominik, Wróbel Przemysław, Ścieszka Jarosław (67' Formas Damian), Baron Adrian
Żurek Mariusz (80' Niemczyk Szymon), Kojder Oskar

____________________

Nie wiedzie się w stym sezonie drużynie z Kobiernic, spadkowicz z okręgówki zamiast walczyć o ligową czołówkę, powoli stacza się w kierunku B Klasy.

W meczu na obiekcie w Bestwince padło aż osiem bramek.Gospodarze nie dali rywalom żadnych szans i po zaaplikowaniu im aż sześciu trafień, pewnie zainkasowali komplet punktów.

Już w 24 minucie gospodarze prowadzili trzema bramkami, po celnych uderzeniach Macieja Skęczka i Pawła Muchy. Zespół Soły odpowiedział trafieniem Oskara Kojdera - to jednak było zbyt mało na świetnie grającą Bestwinkę. Początkiem drugiej połowy zespół trenera Zużałka szybko zdobył kolejne dwie bramki i praktycznie zapewnił sobie komplet oczek. Soła ponownie odpowiedziała jedną bramką i punkty pozostały w Bestwince.

Bestwinka pozostaje druga w tabeli.Soła, co prawda, jest ósma, ale przewaga nad ostatnim miejscem to już tylko sześć punktów.