Podsumowanie zebrania sprawozdawczo-wyborczego

W dniu 04.03.2018r w świetlicy Klubowej (byłej Kawiarni) odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności Klubu za rok 2017 oraz wybory prezesa i nowego zarządu KS „SOŁA” Kobiernice.

Zebranie liczyło ponad 25 członków, co stanowiło go prawomocnym ,a pełniącym funkcję przewodniczącego zebrania pełnił Bartosz Iskierka. Po sprawozdaniu za rok poprzedni przyszedł czas na wybory nowego prezesa ,a został nim tak jak w kadencji poprzedniej, dobrze znany wszystkim sympatykom naszego Klubu Marek Wrona. Z zarządu ustąpiły 4 osoby (Piotr Konieczny, Bartłomiej Kocot, Tomasz Drabek i Krzysztof Maksalon), a na ich miejsce zostały powołany nowe. Skład zarządu klubu na rok 2018 przedstawia się następująco:

- Marek Wrona (Prezes)
- Jan Kojder
- Mariusz Żurek
- Mariusz Wadoń
- Bartosz Iskierka
- Grzegorz Bułka
- Rafał Gałosz
- Rafał Łodziana
- Jakub Jończy

Przed nowym zarządem czekają założone cele oraz zadania do zrealizowania. W tym miejscu kierujemy gorącą prośbę do wszystkich chcących nieść pomoc, o rzeczowe lub finansowe wsparcie działalności statusowej naszego Klubu. Ustępującym członkom poprzedniego zarządu pragniemy podziękować za wkład w rozwój Soły Kobiernice.