Zwycięstwo Soły nad Bystrą

W ostatnim meczu rundy jesiennej seniorzy Soły Kobiernice odnieśli zwycięstwo nad KS Bystra. Choć pogoda tego dnia nie była najlepsza to zgromadzeni kibice na ilość goli nie mogli narzekać. Drużyna gości dwukrotnie objęła prowadzenie, lecz nie udało im się go dotrzymać do końca meczu. Solacy decydujący cios zadali pod koniec pierwszej połowy, kiedy to po niespełna minucie doprowadzili do remisu i wyszli na prowadzenie. W drugiej części miejscowi dołożyli kolejne dwie bramki i spotkanie zakończyło się wygraną Soły 5:2.

SOŁA KOBIERNICE - KS Bystra  5:2 (3:2)

0:1  Musiał Przemysław 7'
1:1  Ścieszka Jarosław 20' (rzut wolny)
1:2  Hrapkowicz Piotr 23'
2:2  Baron Adrian 45'
3:2  Majdak Damian 45'
4:2  Majdak Damian 55'
5:2  Formas Damian 75'

Soła: Olearczyk Bogusław - Brońka Arkadiusz, Laszczak Radosław, Bułka Jakub, Maksalon Michał, Wrona Paweł, Ścieszka Jarosław (30' Majdak Damian), Wróbel Przemysław (88' Kolber Bartłomiej), Baron Adrian (60' Niemczyk Szymon), Formas Damian (75' Rusek Michał), Kojder Oskar

Bystra: Dyliński Witold - Piszczałka Eryk (70' Zając Szymon), Snaczke Sebastian, Bistyga Andrzej, Kufel Łukasz (46' Jakóbiec Paweł), Musiał Przemysław, Harat Przemysław, Włoch Jacek, Lewandowicz Paweł, Hrapkowicz Piotr (53' Matlak Wiktor), Siedlarz Marcin (46' Habdas Jakub)