Z Kaniowem na remis

Seniorzy Soły Kobiernice przywożą tylko jeden punkt z Kaniowa. Mimo dwukrotnego prowadzenia w meczu za sprawą Oskara Kojder oraz grania w przewadze jednego zawodnika od 40 minuty Solakom nie udało się doprowadzić korzystnego rezultatu do końca meczu i muszą zadowolić się remisem.

Przełom Kaniów - SOŁA KOBIERNICE  2:2 (1:1)

Bramki:
0:1  Kojder Oskar (karny)  10'
1:1  Jarosz Krzysztof  42'
1:2  Kojder Oskar(wolny)  49'
2:2  Góra Kamil  77'

Przełom: Iwaniec Patryk - Kóska Michał, Czulak Wojciech, Janusz Marcin, Kubies Wojciech, Jarosz Krzysztof, Kóska Szymon, Grygierzec Mateusz, Nazim Patryk (57' Góra Kamil), Faruga Marek (74' Zdeb Łukasz), Dunat Szymon

Soła: Olearczyk Bogusław - Brońka Arkadiusz, Laszczak Radosław (89' Maksalon Michał), Bułka Jakub, Pałosz Tomasz, Wróbel Przemysław, Kojder Oskar, Formas Damian, Żurek Mariusz, Osierda Michał, Bałys Dominik

____________________

Obie drużyny nie zachwycają w tym sezonie, przed meczem posiadały one tą samą ilość punktów, znajdując się w dolnej części tabeli.

Mecz od początku nie układał się po myśli gospodarzy. W dziesiątej minucie rzut karny wykorzystał Oskar Kojder, w 40 minucie z boiska usunięty został Szymon Dunat i Przełom do końca radzić sobie musiał w osłabieniu. Pomimo gry w dzisiątkę, w 42 minucie do remisu doprowadził Krzysztof Jarosz.

Drugą połowę, podobnie jak pierwszą, lepiej rozpoczęli goście. W 49 minucie ponownie do stałego fragmentu gry podszedł Oskar Kojder i uderzając z rzutu wolnegodał swojemu zespołowi prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, po bramce Kamila Góry w 77 minucie gry.

Soła w tabeli pozostaje dziewiątą, Przełom jest dziesiąty.

www.beskidzkapilka.pl