Wygrana na zakończenie!

W zaległym meczu 11. kolejki bielskiej A-klasy, który był zarazem ostatnim meczem rundy jesiennej, piłkarze Soły pokonali na własnym stadionie drużynę KS Bystra i jesień zakończyli na czwartym miejscu w tabeli. Warto dodać że było to już ósme spotkanie bez porażki naszej drużyny.

Mecz świetnie rozpoczął się dla Soły, bo już w 9. minucie strzałem głową bramkarza Bystrej pokonał Oskar Kojder. Zespół z Bystrej okazję do wyrównania miał w 26. minucie, gdy po zagraniu ręką w polu karnym Radosława Laszczaka jedenastki nie zmarnował Jakub Habdas. Soła na prowadzenie wyszła już trzy minuty później, gdy w polu karnym faulowany był Oskar Kojder, a jedenastkę pewnie wykorzystał Paweł Wrona. Tuż przed przerwą na 3:1 podwyższył Albert Wawro. Po przerwie nie padły już żadne bramki, i to w Kobiernicach pozostały 3 punkty.

Soła Kobiernice - KS Bystra 3:1 (3:1)

Bramki: Oskar Kojder 9', Paweł Wrona 29' (k.), Albert Wawro 43' - Jakub Habdas 26' (k.).

Soła: Jakub Jończy - Tomasz Pałosz, Jakub Bułka, Radosław Laszczak, Jakub Zoń - Michał Rusek (60' Grzegorz Kojder), Paweł Wrona, Przemysław Wróbel, Dominik Bałys - Albert Wawro (75' Szymon Niemczyk), Oskar Kojder (84' Szymon Mika).
Trener: Mariusz Wadoń.

Bystra: Dariusz Turek - Łukasz Kufel (46' Sebastian Snaczke), Eryk Piszczałka, Adrian Woźnicki, Krzysztof Baścik, Rafał Rus, Wiktor Matlak, Szymon Szczyrk, Szymon Zając, Piotr Hrapkowicz, Jakub Habdas.
Trener: ?

Żółte kartki: Jakub Zoń 50', Szymon Mika 90' - Rafał Rus 22', Szymon Szczyrk 53', Sebastian Snaczke 55', Krzysztof Baścik 73'.