Terminarz jesieni
Poznaliśmy ramowy terminarz rundy jesiennej EFCE Sportswear A-klasy Bielsko-Biała. Nasza drużyna sezon rozpocznie od wyjazdowego spotkania z LKS-em Ligota, które odbędzie się w weekend 20-21 sierpnia. Pierwsze domowe spotkanie rozegramy tydzień później, a będziemy wtedy mierzyć się z Zamkiem Grodziec Śląski. Kolejne spotkania rozegramy kolejno z Zaporą Wapienica, KS-em Bystra, Pionier-em Pisarzowice, LKS-em Czaniec II, Przełomem Kaniów, GLKS-em Wilkowice II (beniaminek), Żar-em Międzybrodzie Bialskie, Sokółem Hecznarowice, Sokołem Zabrzeg (beniaminek) oraz KS-em BESTWINKA (spadkowicz).

Pełen terminarz znajduje się tutaj

Już teraz zachęcamy do licznego wspierania naszej drużyny w rundzie jesiennej. Szczegółowe daty spotkań będziemy podawać na bieżąco.