Świetna forma Kobiernickiej młodzieży!

W dniu 27.08.2017 uczestniczyliśmy w turnieju piłki nożnej „Pożegnanie lata 2017”, którego organizatorem był sąsiedni klub LKS Zapora Porąbka. Startowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: młodziki rocznik 2005 i 2006 oraz orliki roczniki 2007 i młodsi.

Kadra Młodzików: Sędziak Filip, Ciołek Remigiusz, Szymalski Remigiusz, Gutowska Julia, Brońka Wojciech, Wawro Paweł, Konieczny Jakub, Badura Kornel, Szymalski Maciej oraz Mika Kacper.

Kadra Orlików: Klęka Adrian, Jarguz Kacper, Łaszczak Robert, Waluś Bartosz, Janosz Mateusz, Witkowski Kamil, Skoczylas Miłosz.

Nasi najmłodsi zawodnicy (Orliki) zajęli 2 miejsce ustępując tylko gospodarzowi turnieju LKS Zapora Porąbka którą podejmowali na inaugurację turnieju, w dalszych zmaganiach już nie mieli sobie równych, wygrali pozostałe mecze nie tracąc już ani jednej bramki, widać zimny prysznic jaki zafundowała nam Porąbka podziałał na naszych najmłodszych piłkarzy bardzo motywująco. Indywidualną nagrodą dla najlepszego zawodnika wyróżniony został Kamil Witkowski.

WYNIKI:
LP DRUŻYNA PUNKTY BILANS BRAMKOWY
1. LKS ZAPORA PORĄBKA 10 12 - 6
2. KS SOŁA KOBIERNICE 9 12 - 3
3. LKS CZANIEC 5 8 - 5
4. UKS DWÓJKA KOZY 2 0 - 2
5. KS BYSTRA 1 3 - 19

Zapora Porąbka – KS SOŁA KOBIERNICE 3:1
UKS Dwójka Kozy - KS Bystra 0:0
Zapora Porąbka - LKS Czaniec 2:2
KS SOŁA KOBIERNICE - KS Bystra 7:0
UKS Dwójka Kozy - LKS Czaniec 0:0
Zapora Porąbka - KS Bystra 6:3
KS SOŁA KOBIERNICE - LKS Czaniec 3:0
Zapora Porąbka - UKS Dwójka Kozy 1:0
KS Bystra - LKS Czaniec 0:6
KS SOŁA KOBIERNICE - UKS Dwójka Kozy 1:0

Młodziki KS Soła Kobiernice zaprezentowali football na najwyższym poziomi nie mając sobie równych w swojej kategorii wiekowej. Wygrali wszystkie mecze prezentując bardzo wysoką formę nie pozostawiając złudzeń przeciwnikom. Zebraliśmy także indywidualne nagrody dla najlepszego bramkarza, którym został Filip Sędziak, natomiast Wojciech Brońka z 6 trafieniami został królem strzelców.

WYNIKI:
LP DRUŻYNA PUNKTY BILANS BRAMKOWY
1. KS SOŁA KOBIERNICE 12 12 - 2
2. ZAPORA PORĄBKA 7 9 - 4
3. LKS CZANIEC 5 10 - 7
4. UKS DWÓJKA KOZY 4 6 - 13
5. PIONIER PISARZOWICE 0 4 - 16

LKS Czaniec - Pionier PisarzowIce 5:0
KS SOŁA KOBIERNICE - UKS Dwójka Kozy 4:0
LKS Czaniec - Zapora Porąbka 2:2
Pionier PisarzowIce - UKS Dwójka Kozy 3:4
KS SOŁA KOBIERNICE - Zapora Porąbka 2:0
LKS Czaniec - UKS Dwójka Kozy 2:2
Pionier PisarzowIce - Zapora Porąbka 0:3
LKS Czaniec - KS SOŁA KOBIERNICE 1:3
UKS Dwójka Kozy - Zapora Porąbka 0:4
Pionier PisarzowIce - KS SOŁA KOBIERNICE 1:4

KS SOŁA KOBIERNICE składa serdeczne podziękowania dla LKS ZAPORA PORĄBKA za zaproszenie na wspaniale zorganizowany turniej piłkarski „Pożegnanie lata 2017”.