Spadek na 11. lokate

Po przegranym meczu seniorów Soły z liderującą drużyną Czarnych Jaworze Kobiernice spadają z 9. na 11. miejsce w tabeli. Goście mimo już zapewnionego awansu do ligi okręgowej nie spoczęli na laurach i pewnie pokonali Solaków 3:0.

SOŁA KOBIERNICE - Czarni Jaworze  0:3 (0:2)

Bramki:
0:1  Waliczek Adam  31'
0:2  Waliczek Adam  32'
0:3  Waliczek Adam  65'

Soła: Jończy Jakub - Brońka Arkadiusz, Ścieszka Jarosław, Bułka Jakub, Rusek Michał, Pałosz Tomasz, Kojder Oskar, Wrona Paweł, Wróbel Przemysław (85' Mika Szymon), Osierda Michał, Formas Damian (75' Niemczyk Szymon)

Czarni: Korzus Szymon - Strzelczyk Patryk, Duława Szymon, Sztykiel Marcin, Stanisławski Tomasz, Sztykiel Michał, Kral Roman (46' Lech Daniel), Cyran Janusz (65' Borutko Ryszard), Paleta Adam (65' Legut Kamil), Waliczek Adam, Labza Tomasz (80' Jasiński Adrian)