Sokół lepszy od Soły

We wczorajszym meczu 2. kolejki bielskiej A-klasy piłkarze Soły mimo prowadzenia na początku spotkania nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu i ostatecznie przegrali z Sokołem Buczkowice 3:4.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla piłkarzy Soły, bo już w 2. minucie w polu karny faulowany był Maciej Lubański i sędzia przyznał rzut karny dla Solaków. Do jedenastki podszedł Paweł Wrona i pewnie wykorzystał rzut karny. Dziesięć minut później Lubański wykorzystał sytuację sam na sam, i piłkarze Soły prowadzili już 2:0. Gdy nadeszła druga połowa, goście z Buczkowic dokonali istnego comebacku, bo strzelili trzy bramki. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się zwycięstwem Sokoła, w 85. minucie wyrównał Radosław Laszczak strzałem zza pola karnego. Niestety ostatnie słowo należało do piłkarzy z Buczkowic którzy strzelili czwartą bramkę i zabrali ze sobą komplet punktów.

Soła Kobiernice - Sokół Buczkowice 3:4 (2:0)

Bramki dla Soły: Paweł Wrona 2', Maciej Lubański 12', Radosław Laszczak 85'.

Soła: Jończy - Brońka, Laszczak, Niemczyk, Zoń (60' Rusek) - Bałys (70' Pałosz), Wrona (80' Początko), Bułka, Wróbel - Kojder, Lubański.
Trener: Krzysztof Janeczko.