Remis z Leśną!

W spotkaniu 4. kolejki Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej piłkarze Soły podejmowali na własnym stadionie LKS Leśna. Tuż przed przerwą Sołę na prowadzenie wyprowadził Dominik Pawlik w 44. minucie. Dziewięć minut po przerwie wyrównał Łukasz Biegun. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Soła Kobiernice - LKS Leśna 1:1

Bramki:
Dominik Pawlik 44' - Łukasz Biegun 54'

Soła: 1. Rafał Prochownik - 16. Zbigniew Kupczok, 7. Marcin Dobranowski, 6. Zbigniew Skórzak, 13. Marcin Bączek (50', 14. Mateusz Gut) - 17. Dominik Pawlik, 4. Tomasz Fijak (80', 10. Błażej Ścieszka), 8. Jarosław Ścieszka, 2. Adrian Baron (60', 11. Paweł Wrona) - 18. Tomasz Gąsiorek, 9. Oskar Kojder.
Trener: Zbigniew Skórzak.

Leśna: 1. Maciej Kupczak - 4. Andrzej Kowalczyk, 16. Kajetan Lach, 7. Mateusz Sewera, 19. Łukasz Biegun (78', 2. Marek Borak), 22. Szymon Kowalczyk, 11. Łukasz Łodziana (46', 17. Maciej Sowa), 15. Mateusz Piątek, 8. Maciej Krysta, 10. Marcin Marciniak, 14. Marcin Wróbel (46', 21. Kamil Kachel).
Trener: Sebastian Szymala.

Żółte kartki: Tomasz Gąsiorek 23' - Mateusz Sewera 42', Łukasz Łodziana 45', Mateusz Piątek 49', Maciej Krysta 91'.

Sędziowie: Radosław Heller (główny), Andrzej Zabdyr i Kacper Wardas (boczni).