Remis na inaugurację

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu piłkarze Soły zremisowali w Buczkowicach z Sokołem 2:2. Obie bramki dla Soły zdobył Damian Majdak.

Sokół Buczkowice - Soła Kobiernice 2:2 (0:1)

Bramki dla Soły:
Damian Majdak 40', 90'

Soła: Olearczyk - B. Jończy, Laszczak, Ścieszka (66' Mroczek), Rusek - Baron (87' Niemczyk), Wrona (80' Wróbel), Bułka, Formas (46' Bałys) - Kojder, Majdak.
Trener: Włodzimierz Kowalczyk.

Żółte kartki: B. Jończy, Bałys.

__________

BeskidzkaPilka.pl

Sokół nie utonął w Sole

Faworytem spotkania w Buczkowicach byli zawodnicy spadkowicza z ligi okręgowej, zespół ten jednak zmuszony był podzielić się w inauguracyjnym spotkaniu z gospodarzami.

Pierwsza bramka padła w 40 minucie, a na prowadzenie wyprowadził gości Damian Majdak.Do remisu doprowadził na dziesięć minut przed końcem Wojciech Gawłowski. Goście nie rezygnowali i ponownie zaatakowali w 90 minucie, a druga swoją bramkę w tym meczu uzyskał Damian Majdak. Gospodarze pomimo tego nie poddawali się i w czwartej doliczonej minucie gry remis uratował dla nich Maciej Bury.