Remis na inauguracje!

W pierwszym meczu nowego sezonu Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej piłkarzom Soły przyszło się zmierzyć z Pasjonatem Dankowice. Po szybkim ciosie zawodnika Pasjonata - Wojciecha Sadloka w 5. minucie, wyrównał w 42. minucie napastnik Soły Tomasz Gąsiorek. W drugiej połowie nie padła już żadna bramka i mecz zakończył się podziałem punktów.

Soła Kobiernice - Pasjonat Dankowice 1:1 (1:1)

: Wojciech Sadlok 5' - Tomasz Gąsiorek 42'

Soła: Jakub Jończy - Zbigniew Kupczok, Marcin Dobranowski, Zbigniew Skórzak, Błażej Ścieszka (45' Kamil Czarnecki, 60' Marcin Bączek) - Paweł Wrona, Tomasz Fijak (83' Szymon Niemczyk), Jarosław Ścieszka, Adrian Baron - Tomasz Gąsiorek, Oskar Kojder (85' Artur Mroczek).
Trener: Zbigniew Skórzak

Pasjonat: Adrian Śmiłowski - Artur Bieroński, Szymon Maciejewski, Kornel Adamus (82' Błażej Cięciel), Marcin Herman, Mateusz Korczyk, Daniel Lech, Tomasz Magiera (57' Marcin Stasica), Wojciech Sadlok, Marcin Wróbel (67' Krystian Patroń), Jakub Ogiegło.
Trener: Artur Bieroński

Żółte kartki: Tomasz Gąsiorek 75', Marcin Dobranowski 83' - Mateusz Korczyk 19', Szymon Maciejewski 60', 80', Marcin Stasica 89'.

Czerwona kartka: Szymon Maciejewski 80'

Sędziowie: Szymon Duda (główny), Rafał Międzybrodzki i Krzysztof Ćwikła (boczni)

Galeria znajduje się tutaj

fot. beskidzkapilka.pl