Porażka w Wiśle

W pierwszym meczu wyjazdowym Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej piłkarze Soły podejmowali WSS Wisła. Do 67. minuty zapowiadało się na sensację gdyż po strzale z rzutu wolego w 4. minucie Zbigniewa Skórzaka, Soła prowadziła 1-0. Niestety piłkarze Wisły wyrównali w 67. minucie za sprawą Pawła Leśniewicza. Wiślanie oddali dwa szybkie ciosy, zdobywając dwie bramki w 77. i 80. minucie, a strzelcami byli Mirosław Łacek i Bartłomiej Rucki. Sołę dobił 86. minucie Sebastian Juroszek.

WSS Wisła - Soła Kobiernice 4:1 (0:1)

Bramki: Paweł Leśniewicz 67', Mirosław Łacek 77', Bartłomiej Rucki 80', Sebastian Juroszek 86' - Zbigniew Skórzak 4'

WSS Wisła: Przemysław Szalbót - Kamil Kotrys, Robert Lapczyk, Mirosław Łacek, Mateusz Tomala, Paweł Leśniewicz (85' Sebastian Juroszek), Zbigniew Małyjurek (75' Antoni Kukuczka), Marcin Mazurek (60' Bartłomiej Rucki), Michał Pietraczyk, Mariusz Pilch, Szymon Płoszaj (80' Maciej Sternal).
Trener: Tomasz Wuwer

Soła Kobiernice: Rafał Prochownik - Zbigniew Kupczok, Artur Mroczek, Marcin Dobranowski, Marcin Bączek (85' Błażej Ścieszka) - Paweł Wrona (45' Mateusz Gut), Jarosław Ścieszka, Zbigniew Skórzak (80' Szymon Niemczyk), Dominik Pawlik - Oskar Kojder, Tomasz Gąsiorek.
Trener: Zbigniew Skórzak

Żółte kartki: Marcin Dobranowski 65', Mateusz Gut 75'

Sędziowie: Jakub Michalski (główny), Rafał Międzybrodzki, Maciej Bąk (boczni)