Porażka po stałych fragmentach

W dzisiejszym spotkaniu piłkarze Soły podejmowali na własnym stadionie drużynę z Bestwiny. W pierwszej połowie Soła najpierw straciła bramkę po rzucie karnym, a później dwie z innego stałego fragmentu - rzutu rożnego. Po przerwie straciliśmy jeszcze jedną bramkę z rzutu karnego i mecz zakończył się porażką 0:4.

Soła Kobiernice - LKS Bestwina 0:4 (0:3)

Bramki:
Szymon Skęczek 10', 72', Marcin Gołąb 36', Przemysław Łoś 42'.

Soła: 1. Rafał Prochownik - 17. Dominik Pawlik, 16. Zbigniew Kupczok, 3. Artur Mroczek, 10. Błażej Ścieszka - 11. Paweł Wrona, 8. Jarosław Ścieszka (75', 15. Kamil Szypuła), 4. Tomasz Fijak, 14. Kamil Czarnecki (46', 2. Adrian Baron) - 18. Tomasz Gąsiorek, 9. Oskar Kojder.
Trener: Zbigniew Skórzak.

Bestwina: 85. Bartłomiej Droździk - 13. Mateusz Droździk, 20. Mariusz Duś, 14. Damian Gacek, 17. Marcin Gołąb, 11. Przemysław Łoś (64', 4. Wojciech Żurek), 16. Mateusz Maciążka, 6. Krystian Makowski (64', 9. Mateusz Radwański), 10. Damian Pokusa, 3. Szymon Skęczek (80', 19. Mateusz Nowak), 18. Szymon Święs.
Trener: Sławomir Szymala.

Żółte kartki: Zbigniew Kupczok 89' - Krystian Makowski 63'.

Sędziowie: Daniel Kruczyński (główny), Sławomir Słonka i Krzysztof Ćwikła (boczni).