Po meczu słów kilka

Prezentujemy, krótki pomeczowy wywiad z trenerem drużyny seniorów Włodzimierzem Kowalczyk po ostatnim spotkaniu.

Redakcja: Jak Pan ocenia dzisiejsze spotkanie?

Włodzimierz Kowalczyk: Dzisiejszy mecz oceniam pozytywnie. Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, nasza gra się układała, stwarzaliśmy sytuacje. W pierwszej połowie brakło trochę skuteczności. Myślę, że rozegraliśmy najlepsze 45 minut. Szkoda, że tylko 45.

R: Czego zabrakło w drugiej połowie aby zdobyć 3 pkt?

Włodzimierz Kowalczyk: W drugiej połowie przede wszystkim brakło utrzymania się przy piłce, koncentracji, co spowodowało indywidualne błędy przy bramkach, których powinniśmy uniknąć, ale myślę że wyciągniemy wnioski i w następnym meczu będzie lepiej.

R: Z czego należy się cieszyć po dzisiejszym meczu?

Włodzimierz Kowalczyk: Z meczu jestem zadowolony, zagraliśmy dobry mecz pod względem piłkarskim. Graliśmy piłką walczyliśmy jak równy z równym, nie było kopaniny i myślę, że idziemy w dobrym kierunku żeby grać w piłkę. W tym meczu daliśmy z siebie wszystko. Jestem dumny z drużyny, że była walka. Możemy mieć podniesione głowy do góry po meczu. Ale szkoda przynajmniej punktu bo na niego zasłużyliśmy.

R: Dziękuje za rozmowę i życzę powodzenia w następnych meczach.

Włodzimierz Kowalczyk: Dziękuję.