Piąty remis Soły

W 7. kolejce bielskie A klasy piłkarze Kobiernicakiej Soły udali się do Rybarzowic by zmierzyć się z tamtejsza Iskrą. Mecz okazał się na tyle wyrównany, że obie drużyny podzieliły się po jednym punkcie.

Iskra Rybarzowice - SOŁA KOBIERNICE  1:1 (1:0)

Bramki:
1:0 Stekla Mateusz  30'
1:1 Laszczak Radosław (karny)  53'

Iskra: Prządka Andrzej - Malik Fabian, Stekla Mateusz, Giertler Mariusz, Ucher Marek, Giertler Piotr, Dobija Mateusz, Guzek Sławomir, Kubica Tomasz, Giertler Michał (60' Świerczek Krystian), Filarek Łukasz (65' Paluch Wojciech)

Soła: Olearczyk Bogusław - Ścieszka Jarosław, Rusek Michał, Maksalon Michał, Brońka Arkadiusz, Bałys Dominik, Kojder Oskar (46' Laszczak Radosław), Majdak Damian, Kolber Bartłomiej, Niemczyk Szymon (82' Iskierka Bartosz), Wróbel Przemysław

_______________

Do Rybarzowic udali się piłkarze Soły Kobiernice, którzy na sześć dotychczasowych prób, aż cztery razy remisowali. Nie inaczej zakończył się ich pojedynek z miejscową Iskrą.

W 30 minucie prowadzenie objęli miejscowi, Olearczyka pokonał Mateusz Stekla. W 53 minucie sędzia wskazał na wapno dla przyjezdnych, a rzut karny na bramkę zamienił Radosław Laszczak.

Obie drużyny zgromadziły po osiem punktów, co daje dziewiątą (Soła) oraz dziesiątą (Iskra) lokatę w ligowej stawce.