Odrodzona Soła

Dzisiaj zostały rozegrane trzy zaległe mecze 5 kolejki bielskiej A klasy, które w pierwotnym terminie (17 września) się nie odbyły z powodu złego stanu boiska po obfitych opadach deszczu. Seniorzy udali się na swój mecz do Międzyrzecza by rozegrać spotkanie z tamtejszym KaeSem. Po bardzo pechowym początku spotkania, kiedy to piłkę do swojej bramki skierował Radosław Laszczak, Solacy potrzebowali 18 minut by doprowadzić do wyrównania a autorem bramki był Oskar Kojder. Kobierniczanie nie dali za wygraną i w drugiej części meczu zwycięską bramkę strzelił Paweł Wrona.

KS Międzyrzecze - SOŁA KOBIERNICE  1:2 (1:1)

Bramki:

1:0  Laszczak Radosław  18'  (sam.)
1:1  Kojder Oskar  36'
1:2  Wrona Paweł  60'

Międzyrzecze: Szpałek Ireneusz - Malchar Adrian, Pustelnik Szymon, Wydra Paweł, Zieliński Michał, Buczek Piotr (85'Borkowski Damian), Stanisławski Krzysztof, Trybała Szymon (46'Rucki Arkadiusz), Bebek Marcin, Szczyrbowski Przemysław (70'Urbaniec Dawid), Rzeźniczak Szymon (70'Walasiński Krzysztof)

Soła: Jończy Jakub - Bułka Jakub, Laszczak Radosław, Zoń Jakub, Pałosz Tomasz, Wróbel Przemysław, Wawro Albert, Bałys Dominik (85' Bryzek Sebastian), Matusiak Radosław (30' Dwornik Szymon) (78' Niemczyk Szymon), Kojder Oskar (93'Kojder Grzegorz), Wrona Paweł

____________

Jeszcze niedawno seniorzy Soły Kobiernice po miesiącu rozgrywek bielskiej A klasy posiadali na swoim koncie 0 punktów i zajmowali przedostatnią lokatę. Jednak w trzech ostatnich meczach zdobyli komplet punków i obecnie wskoczyli na 6 miejsce. Czy podtrzymają dobra passę w następnym meczu? Przekonamy się dopiero 14 października gdyż w najbliższy weekend będziemy pauzować po wycofaniu się Zapory Porąbka z rozgrywek w bielskim podokręgu.