Lider nie zwalnia tempa...

Lider bielskiej A-klasy nie dał żadnych szans kobiernickiej Sole. W 10. kolejce kobierniczanie udali się na mecz do Jaworza i nie będą miło wspominać tego wyjazdu. Miejscowi prowadzili już do przerwy 3:0 a w drugiej części spotkania udało im się strzelić tylko jedną bramkę, tym samym zapewniając sobie dziewiąte zwycięstwo i kolejne 3 punkty w drodze do Okręgówki.

Czarni Jaworze - SOŁA KOBIERNICE  4:0 (3:0)

1:0  Paleta Adam  16'
2:0  Korzus Szymon (karny)  35'
3:0  Paleta Adam  36'
4:0  Strzelczyk Patryk  47'

Czarni: Korzus Szymon - Sztykiel Marcin, Kleszcz Stanisław (46' Sosna Szymon), Mentel Łukasz, Labza Tomasz, Stanisławski Tomasz, Kral Roman (70' Legut Kamil), Strzelczyk Patryk (60' Jasiński Adrian), Paleta Adam, Sztykiel Michał, Borutko Ryszard (46' Greń Rafał)

Soła: Olearczyk Bogusław - Ścieszka Jarosław, Maksalon Michał (82' Jończy Bartosz), Laszczak Radosław, Rusek Michał, Baron Adrian (85' Niemczyk Szymon), Bałys Dominik, Wróbel Przemysław, Bułka Jakub, Kojder Oskar (54' Żurek Mariusz), Formas Damian (46' Osierda Michał)

___________________________________________

W Jaworzu, miejscowi Czarni, podejmowali spadkowicza z okręgówki - Sołę Kobiernice. Faworytem byli gospodarze i to oni zainkasowali pewny komplet oczek.

Gospodarze już w pierwszej połowie zapewnili sobie komplet punktów. W 16 minucie Olearczyka pokonał Adam Paleta, niecałe dwadzieścia minut później bramkę z rzutu karnego uzyskał bramkarz gospodarzy - Szymon Korzus, a trzecie trafienie chwilę później zaliczył dla gospodarzy Adam Paleta.

Początkiem drugiej połowy Czarni zdobyli za sprawą Patryka Strzelczyka czwarte trafienie, zarazem ustalając wynik meczu. Zespoły goniące Czarnych pogubiły punkty i obecnie przewaga nad wiceliderem wynosi już osiem punktów.