Kolejny remis

W meczu 3. kolejki bielskiej A-klasy piłkarze Soły zremisowali trzeci mecz w tym sezonie z KS Międzyrzecze.

KS Międzyrzecze - Soła Kobiernice 1:1 (0:1)

Bramka:
Jarosław Ścieszka 5'

Soła: Olearczyk - Maksalon, B. Jończy, Ścieszka (65', Brońka), Rusek - Wrona (83', Niemczyk), Kojder, Wróbel, Żurek, Baron (87', Kolber) - Majdak.
Trener: Włodzimierz Kowalczyk.

fot. Ewelina Folek

BeskidzkaPilka.pl

Soły trzeci remis

Na obiekt KS Międzyrzecze zawitał spadkowicz z Ligi Okręgowej, Soła Kobiernice, która w dotychczasowych meczach dwukrotnie zremisowała. Również i w starciu z beniaminkiem rozgrywek, piłkarze Włodzimierza Kowalczyka muszą zadowolić się jednym oczkiem.

Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni, już w 5. minucie piłkę do siatki posłał Jarosław Ścieszka. Korzystny dla gości rezultat utrzymał się do 73. minuty, wówczas wyrównujące trafienie zaliczył Adrian Malchar.

Międzyrzecze - 3., Soła - 7.