Klęska Soły w meczu z Beskidem

W ramach 3. kolejki Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej do Kobiernic zawitała drużyna Beskidu Skoczów. Po bardzo jednostronnym meczu Soła została rozgromiona aż 0:6 (0:4). Łupem bramkowym podzielili się: Marcin Jaworzyn, Daniel Flejszman, Łukasz Zaremski (dwie), Jakub Warywoda i Wojciech Struś. Po tym meczu piłkarze Soły spadli na 14. miejsce i znajdują się obecnie w strefie spadkowej.

Soła Kobiernice - Beskid Skoczów 0:6 (0:4)

Bramki:
Marcin Jaworzyn 5', Daniel Flejszman 18', Łukasz Zaremski 33' (k), 92', Jakub Warywoda 45', Wojciech Struś 91'.

Soła: Rafał Prochownik - Zbigniew Kupczok, Marcin Dobranowski, Artur Mroczek (46' Szymon Niemczyk), Marcin Bączek - Paweł Wrona, Zbigniew Skórzak (70' Kamil Czarnecki), Jarosław Ścieszka, Tomasz Fijak (75' Błażej Ścieszka), Dominik Pawlik - Oskar Kojder.
Trener: Zbigniew Skórzak.

Beskid: Ireneusz Trojanowski - Dariusz Ihas, Maciej Marek, Kamil Sornat, Jakub Warywoda (60' Przemysław Pilch), Łukasz Zaremski, Michał Grześ (46' Kamil Janik), Arkadiusz Ihas, Wojciech Padło, Daniel Flejszman (46' Wojciech Struś), Marcin Jaworzyn.
Trener: Mirosław Szymura.

Żółte kartki: Marcin Dobranowski 35' - Marcin Jaworzyn 67'

Sędziowie: Daniel Kruczyński (główny), Tomasz Sajbor i Krzysztof Ćwikła (boczni)

Galeria znajduje się tutaj.

fot. beskidzka24.pl